terviseabi.ee & revalgroup.ee

Milles seisneb terviseabi.ee probleem praugusel hetkel?

Praegune olukord on kriitiliselt halb ja läheb ainult hullemaks. Sait on SEO mõttes äärmiselt ebaprofessionaalselt kujundatud ja üles seatud ning jääb konkurentidest väga kaugele maha. Näiteks siit on näha, kuidas kasvab külastajate voog apotheka.ee veebisaidil, kes tegelevad SEO-ga.

terviseabi1

Näide terviseabi.ee veebisaidil esinevast probleemist (üks tuhandetest)

Võtame toote täpse nime “Berkodur soojad täistallad” https://terviseabi.ee/toode/berkodur-soojad-taistallad/ ja sisestame selle Google otsingusse. Näeme, et Google ei kuva tootelehte ootuspäraselt. Inimene ei kliki sellise lingi peale ja ei tule teie veebilehele.

terviseabi2

Pakkumine terviseabi.ee’le

Pakume tootelehtede SEO optimeerimist, alustades kõige tulusamatest ja saadaolevatest toodetest. Hetkel on teie veebileht Google’is viiendal lehel ja sadadel konkurentidel on paremad positsioonid. Meie viime saidi esimesele lehele.

Me optimeerime tootenimed, lingid, pildid, optimeerime toodete lühi- ja pikakirjeldused, lisame õiged tagid, määrame õigetesse kategooriatesse ja teeme palju muud.

SEO optimeerimine on tekstide, pealkirjade ja muu peenhäälestuse protsess, et suurendada tõenäosust, et otsingumootorid need üles leiavad ja otsingutulemustes kuvavad. Selle ülesande täitmiseks on rohkem kui sada olulist tingimust.

Pakkumine revalgroup.ee’le

Pakume teile kohalikku optimeerimist, et teie autoremonditöökoda oleks Tallinna autoteenindusega seotud päringute Google’i otsingutulemustes esimestel kohtadel. Me optimeerime teie Google My Business konto ja lisame sinna kõik teenused, mida teie autoremonditöökoda pakub, näiteks “autoremont”.

Seejärel loome veebisaidil eraldi lehed iga konkreetse teenuse jaoks, näiteks “mootori remont”, iga automudeli jaoks, näiteks “BMW”. Sel viisil, kui potentsiaalne klient otsib Google’ist “BMW mootori remont”, siis leiab ta otsingutulemustes esimestel kohtadel teie autoteeninduse ja satub täpselt selle päringu jaoks sobivale lehele.

Kuidas terviseabi.ee-l ja revalgroup.ee-l praegu läheb?

Praegused saidid pole mobiilseadmete jaoks optimeeritud, avanevad aeglaselt, sisaldavad vigu ja, mis kõige tähtsam, pole müügiks seadistatud. Klientide meelitamise tööd võib õõnestada veebilehe halb korraldus ja struktuur. Olulisi kohti kasutatakse ebaratsionaalselt, mis ajab kliendid segadusse või viib nad eemale toote ostmisest või teenuse tellimisest.

Hinnapakkumine

terviseabi.ee 4000 neto kuus, revalgroup.ee 2000 neto kuus. Tasumine iga kuu esimesel kuupäeval. Kui tellite tööd kahele veebilehele, siis hind 5000 neto kuus. Tulemusena saate paremad positsioonid Google’is ja pidev ostjate arvu kasv.

Milleks teha kohalikku SEO ja SEO?

Kohalikul SEO-l ja SEO-l üldiselt on palju eeliseid võrreldes liikluse ostmisega tasuliste reklaamikampaaniate kaudu, näiteks Google/Facebook Ads:

  1. Orgaaniline liiklus - külastajad, kes tulevad teie veebisaidile otsingumootorite kaudu, tulevad tasuta ja ei pea maksma ühe kliki eest. Liikluse ostmine tasuliste reklaamikampaaniate, näiteks Google’i reklaamide kaudu võib olla väga kallis strateegia, eriti kui olete konkurentsivõimelises niššis.
  2. Pikaajaline mõju - kohalik SEO ja SEO üldiselt on pikaajaline strateegia/töö, mis võib töötada teie kasuks veel aastaid pärast selle kasutamist. Erinevalt tasulistest reklaamikampaaniatest, mis lõpetavad liikluse tekitamise kohe pärast reklaamikampaania lõppu.
  3. Kõrge konversioonimäär - inimesed, kes leiavad teie veebilehe otsingumootorite kaudu, on tavaliselt juba huvitatud teie teenusest või tootest. See tähendab, et orgaanilise liikluse konversioonimäärad võivad olla kõrgemad kui tasulise liikluse puhul. Inimesed on suurema tõenäosusega valmis maksma.
  4. Kohalik reklaam - kohalik SEO võimaldab teil optimeerida oma veebisaiti teie asukohaga seotud päringutele. See tähendab, et teie veebisait ilmub otsingutulemustes kõrgemal positsioonil inimestele, kes asuvad teie piirkonnas või linnas. See võib olla eriti kasulik kohalikele ettevõtetele, kes soovivad meelitada uusi kliente oma piirkonnast.
  5. Usaldusväärsus ja usaldus - inimesed usaldavad orgaanilisi tulemusi rohkem kui Google’i reklaame.

Hinnapakkumine dokumendi kujul.

E-post: hello@jinn.ee

Tel: +372 5559 9546