Suurendage FORUS'e ärivõimsust JINN'i kohandatud strateegiatega

Turundus kohandatud lahendustega

English version

Päevakava

 1. JINN turundusagentuuri tutvustus
 2. FORUS teenused
 3. FORUS’e teenuste jaoks kohandatud JINN’i strateegiad
 4. JINN pühendumus FORUS’e edule
 5. Järgmised sammud

JINNi turundusagentuuri tutvustus

Spetsialistid mitmetes tööstusharudes: JINN on edukalt töötanud klientidega paljudes niššides, tõestades mitmekülgsust turundusstrateegiate vallas.

Täielikud digitaalsed turundusteenused kõrge investeeringu tasuvuse saavutamiseks: JINN aitas klientidel suurendada oma tulusid SEO, PPC ja sisuturunduse kombinatsiooni abil.

Pühendunud turundusekspertide meeskond: Meie meeskonnaliikmetel on keskmiselt 15-aastane kogemus digitaalturunduses, mis tagab teie kampaaniate jaoks parimad strateegiad ja teostuse.

FORUS teenused

 1. Turvateenused
 2. Ohutusteenused
 3. Kinnisvara haldamine
 4. Tehnohooldus
 5. Ehitusteenused
 6. Energiatõhusus
 7. Puhastusteenused

1. Turvateenused

SEO: Parandage turvateenuste otsingupositsiooni

Otsingu nähtavuse parandamiseks optimeerige veebisaidi sisu sihitud märksõnadega, nagu “CCTV installimine” ja “turvasüsteemi jälgimine”.

Kohalik SEO: Eristuge kohalikul turul

Suurendage oma kohalolekut veebis kindlates linnades või piirkondades, optimeerides Google My Business’i nimekirju ja luues kohalikke viiteid.

PPC: Kohene nähtavus veebis sihtotstarbeliste reklaamidega

Looge Google Ads’i kampaaniad, kasutades selliseid märksõnu nagu „turvateenused minu lähedal", et meelitada potentsiaalseid kliente, kes otsivad turvalahendusi.

Sisuturundus: Klientide kaasamine ja usalduse loomine

Avaldage blogipostitusi viimaste turvatrendide ja nõuannete kohta, positsioneerides FORUS’e kui valdkonna eksperti ja mõttejuhti.

2. Ohutusteenused

E-kaubandus: Käivitage e-õppe platvorm

Töötage välja kasutajasõbralik e-õppeplatvorm, et pakkuda ohutusalaseid koolitusi, mis võimaldab klientidel hõlpsasti kursustele juurde pääseda ja neid läbida.

Konversiooni optimeerimine: Suurendage kursustele registreerumist

Rakendage selged call-to-action ja lihtsustage registreerimisprotsessi, et suurendada ohutusalastele kursustele registreeruvate kasutajate arvu.

Turundusstrateegia: Jõudke õigete tööstusharude juurde

Tehke kohandatud turunduskampaaniate abil kindlaks ja sihtrühmad, kellel on suur nõudlus ohutuskoolituse (nt tootmine ja ehitus) järele.

Andmete analüüs: Sihtotstarbeliste ohutuskampaaniate koostamine

Kasutage andmeanalüüsi, et mõista, millised ohutusteemad teie sihtrühmaga kõige enam kokku puutuvad, ja koostage sihipäraseid kampaaniaid, et neid vajadusi rahuldada.

3. Kinnisvara haldamine

SEO: Optimeerige kinnisvara nimekirjad otsinguks

Parandage kinnisvaranimekirju kirjeldavate pealkirjade, asjakohaste märksõnade ja kvaliteetsete piltidega, et tõsta otsingus paremusjärjestust ja meelitada rohkem potentsiaalseid ostjaid või üürnikke.

PPC: Meelitage kinnisvara ostjaid ja rentijaid

Looge sihitud Google Ads’i kampaaniaid populaarsete kinnisvaraotsinguterminite jaoks, näiteks “uued korterid” või “müügiks valmiskodu”, et saada rohkem juhtumeid.

Sisuturundus: Demonstreerige omadusi ja teadmisi

Avaldage blogipostitusi, mis sisaldavad kinnisvara tipphetki, turuuuendusi ja nõuandeid kodu ostmiseks või üürimiseks, et kaasata ja teavitada potentsiaalseid kliente.

Ärianalüüs: Tuvastage turusuundumused ja võimalused

Kasutage arenenud kinnisvaratrendide ja -võimaluste tuvastamiseks täiustatud analüütilisi tööriistu, võimaldades FORUS’el püsida konkurentidest ees ja turumuutustest kasu saada.

4. Tehniline hooldus

SEO: Parandage hooldusteenuste nähtavust

Optimeerige veebisaidi sisu selliste märksõnadega nagu “HVAC-hooldus” ja “torustikuteenused”, et parandada otsingu nähtavust ja meelitada potentsiaalseid kliente.

E-kaubandus: Lihtne teenuse broneerimine internetis

Töötage välja kasutajasõbralik broneerimisplatvorm, mis võimaldab klientidel planeerida hooldusteenuseid vaid paari klikiga, suurendades mugavust ja broneeringuid.

Sisuturundus: Jagage hooldusvihjeid ja nõuandeid

Avaldage blogipostitusi ja artikleid ennetava hoolduse, DIY-nõuannete ja valdkonna parimate tavade kohta, et kaasata oma sihtrühma ja näidata oma eriteadmisi.

Turundusstrateegia: Ühendage end potentsiaalsete klientidega

Kasutage sihtotstarbelisi sotsiaalmeediakampaaniaid ja e-turundust, et jõuda potentsiaalsete klientideni, kes võivad hooldusteenuseid vajada.

5. Ehitusteenused

Kohalik SEO: Domineerige piirkondlikul ehitusturul

Optimeerige veebipõhist kohalolekut konkreetsete piirkondade jaoks, esitades ja uuendades Google My Business’i nimekirju, luues kohalikke viiteid ja kogudes klientide arvustusi.

PPC: Looge reklaamidega uusi müügivihjeid

Looge Google Ads’i kampaaniaid ehitusega seotud märksõnade jaoks, nagu “äri- ja büroopindade ehitustööd”, et meelitada potentsiaalseid kliente uute projektidega.

Sisuturundus: Näidake projekte ja teadmisi

Avaldage juhtumiuuringuid, projektide tipphetki ja ekspertide ülevaateid ehitustrendide kohta, et näidata oma teadmisi ja meelitada potentsiaalseid kliente.

Ärianalüüs: Avastage kasvuvõimalused

Analüüsige turuandmeid, et tuvastada kasvavad ehitussektorid ja potentsiaalsed kliendid, võimaldades FORUS’el suunata turundustegevust ja ressursse tõhusalt.

6. Energiatõhusus

SEO: Tõstke energiatõhususe otsingupositsiooni

Optimeerige veebisaidi sisu sihtotstarbeliste märksõnadega, nagu “energiatõhusad hooned” ja “LEED-sertifitseerimine”, et parandada otsingu nähtavust.

Turundusstrateegia: Edendage keskkonnahoidliku ehituse algatusi

Töötage välja sihipäraseid turunduskampaaniad, et jõuda keskkonnateadlike klientideni ja näidata FORUS’e pühendumust säästvatele ehitustavadele.

Sisuturundus: Koolitage ja meelitage kliente

Avaldage informatiivseid artikleid ja blogipostitusi energiatõhususe, keskkonnasäästlike ehitustehnoloogiate ja säästva ehitamise eeliste kohta, et kaasata potentsiaalseid kliente.

Ärianalüüs: Jälgige tööstuse suundumusi

Olge kursis energiatõhususe ja rohelise ehitustegevuse viimaste edusammudega, mis võimaldab FORUS’el säilitada turul konkurentsieelist.

7. Puhastusteenused

Kohalik SEO: Jõuage klientideni igas piirkonnas

Optimeerige kohalikuks otsinguks veebi kohalolekut, ajakohastades Google My Business’i nimekirju, kogudes klientide arvustusi ja koostades kohalikke tsitaate.

Konversiooni optimeerimine: Lihtsustage broneerimist ja päringuid

Lihtsustage broneerimisprotsessi selgete üleskutsetega, intuitiivse kasutajaliidese ja hõlpsasti kasutatavate kontaktvormidega, mis suurendavad broneeringute ja päringute arvu.

PPC: Saavutage reklaamide abil kohene nähtavus

Looge sihitud Google Ads’i kampaaniad koristamisega seotud märksõnade jaoks, nagu “kontoripuhastusteenused”, et jõuda kohe potentsiaalsete klientideni, kes otsivad puhastuslahendusi.

Sisuturundus: Jagage puhastusnippe ja edusamme

Avaldage blogipostitusi ja artikleid, mis sisaldavad puhastusnippe, ülevaateid tööstusharust ja edulugusid, et kaasata potentsiaalseid kliente ja suurendada nende usaldust.

8. Meie mõju teie KPI-dele

Kõrgem otsingupositsioonid, meelitavad ligi rohkem külastajaid

Kui optimeerite oma veebisaidi SEO jaoks, võite aasta jooksul orgaanilise liikluse 60% suureneda, suunates oma saitidele rohkem potentsiaalseid kliente.

Domineerige kohalikel turgudel sihipärase SEO-ga

Kohaliku SEO strateegia rakendamine võib aidata teil Google Maps’i tulemustes oma sihtkohtade jaoks esikohal olla, muutes kohalike klientide jaoks teie teenuste leidmise ja valimise lihtsamaks.

Suurendage konversioonide arvu kõigis teenustes

Konversioonide optimeerimisega saate parandada oma veebisaidi kasutuskogemust, mis toob kaasa teenuste broneerimise ja päringute arvu 25% kasvu.

Suurendage brändi teadlikkust ja klientide kaasamist

Hästi teostatud sisuturundusstrateegia võib suurendada sotsiaalmeedia jälgijate arvu 40% võrra, edendades tugevamaid suhteid teie sihtrühmaga ja levitades brändi tuntust.

Suurendage müügivihjeid ja müüki PPC-kampaaniatega

Sihitud PPC-kampaaniate käivitamine võib viia müügivihjete arvu 35% juurde, mis aitab otseselt kaasa FORUS’e müügi ja tulude suurenemisele.

9. Meie pühendumine teie edule

Personaliseeritus teenindus koos halduriga

Teie personaalne kliendihaldur teeb teiega tihedat koostööd, et mõista teie ärieesmärke ja töötada välja kohandatud turundusstrateegiad nende saavutamiseks.

Järjepidevad uuendused ja avatud suhtlus

Võite oodata regulaarseid eduaruandeid, tulemuslikkuse analüüsi ja avatud suhtluskanaleid, mis tagavad, et olete alati kursis ja kaasatud oma turunduskampaaniatesse.

Keskendumine tulemustele, et maksimeerida teie ROI-d.

Meie tulemustele orienteeritud lähenemisviis tagab, et optimeerime kampaaniaid pidevalt maksimaalse investeeringutasuvuse saavutamiseks, pakkudes teie turundusinvesteeringutele parimaid võimalikke tulemusi.

10. Järgmised sammud

Planeerime kõne, et arutada koostööd

Broneerige JINN’iga tutvumiskõne, et uurida, kuidas meie turundusteenused võivad aidata FORUS’el saavutada oma ärieesmärke ja edendada kasvu.

Loome FORUS´i jaoks kohandatud pakkumise

Pärast tutvumiskõnet töötab JINN välja kohandatud pakkumise, milles kirjeldatakse FORUS’e jaoks optimaalset turundusteenuste kombinatsiooni, mis on mõeldud teie unikaalsete vajaduste ja eesmärkide täitmiseks.

Loome JINN’iga paindlik partnerlus kuumakse alusel

Kaasake JINN’i igakuiselt, võimaldades oma turundustegevuses paindlikkust ja kohandatavust vastavalt teie ärivajaduste arengule.

Haldame projekte individuaalsete eelarvetega, et kasutada ressursse optimaalselt

Jaotage ressursse tõhusalt, määrates individuaalsed eelarved selliste ülesannete jaoks nagu arendajate, sisutoimetajate ja tehnilise sisu kirjutajate palkamine, linkide või pressiteadete ostmine ja reklaamieelarvete haldamine.

Alustame koos teekonda kasvu ja edu poole

Tehke JINN’iga koostööd, et alustada FORUS’e kiirendatud kasvu ja edu teekonda, kasutades meie teadmisi ja pühendumust käegakatsutavate tulemuste saavutamiseks.